Zorganizowane kursu języka angielskiego dla pracowników

Zorganizowane kursu języka angielskiego dla pracowników

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Dla pracowników mojej firmy często organizowałem różne atrakcje, ponieważ chciałem, ażeby zawsze czuli się doceniani. Wysyłałem ich również na różne szkolenia, które miały na celu podwyższyć ich kwalifikacje zawodowe. Pracownicy zdecydowanie to doceniali i chętnie korzystali ze szkoleń.

Każdy pracownik zainteresowany kursem języka angielskiego 

angielski bydgoszczNiedawno w mojej firmie pojawiła się przedstawicielka jakiejś szkoły językowej, która chciała namówić mnie na współpracę. Tematem naszej rozmowy był język angielski Bydgoszcz była spora i szkół było w całe mnóstwo, jednak ta oferta była inna. Otóż przedstawicielka szkoły oferowała kurs języka angielskiego dla moich pracowników w siedzibie firmy. Wiedziałem, że niektórzy z moich pracowników uczyli się języka angielskiego i czułem, że taka oferta zdecydowanie będzie odpowiednia. Kurs angielskiego miał kosztować rozsądnie a i mogłem ten wydatek wrzucić sobie w koszty. Nie było sensu się zastanawiać nad tą ofertą. Musiałem tylko najpierw zrobić zebranie w firmie i dowiedzieć się ile osób zainteresowanych było nauką angielskiego w firmie. Kurs był dla pracowników darmowy, więc liczyłem, że zainteresowanie wykaże spora ilość osób. Umówiłem się z przedstawicielką na kolejne spotkanie w kolejnym tygodniu. Do tego czasu planowałem mieć wszystkie informacje na temat liczby chętnych. Kiedy ogłosiłem na zebraniu, że planuję zorganizować kurs angielskiego w siedzibie firmy, to właściwie wszyscy pracownicy byli zainteresowani nauką.

Kurs angielskiego odbywał się dwa razy w tygodniu w każdy czwartek po godzinie szesnastej. Dzięki temu zajęcia były zaraz po pracy i odbywały się w sali konferencyjnej. Ja sam zaglądałem na te zajęcia i musiałem przyznać, że nauka angielskiego była bardzo skuteczna.