Zmiana wnętrza w restauracjach

Zmiana wnętrza w restauracjach

Wraz żoną jakiś czas temu otworzyliśmy niewielką restaurację. Nie było to łatwe, ponieważ nie mieliśmy doświadczenia w tej kwestii, ale nadrabialiśmy to znajomością kuchni. Niestety, na samym początku, nawet z dobrą reklamą, nie zdobyliśmy wielu klientów. Wszystko się zmieniło gdy zmieniliśmy wnętrze.

Restauracja z dobrze zaprojektowanym wnętrzem

projektowanie wnętrz restauracjiZdarzało się, że w ciągu dnia klientów można było policzyć na palcach jednej ręki. Zysk w porównaniu do tego ile wydaliśmy na otwarcie tej restauracji w ogóle nam tego nie rekompensował. Postanowiliśmy zapytać się klientów na temat tego, co im się w tym miejscu nie podoba, ponieważ w tamtym czasie nie zdawaliśmy sobie sprawy z problemu. Dowiedzieliśmy się, że wnętrze jest zbyt ciasne i zwyczajnie nieprzyjemnie się tam przebywa. Zdecydowaliśmy się na pomoc kogoś doświadczonego. Projektowanie wnętrz restauracji jest łatwo dostępne i można znaleźć bez problemu w większych miastach. Projektant, którego znaleźliśmy w internecie, zgodził się nawet na wizytę w naszej restauracji. Po sprawdzeniu całego miejsca, powiedział nam o spostrzeżonych problemach i wykonał dla nas bardzo dobry projekt. Był to projekt na tyle dobry, a w dodatku łatwy do realizacji, że restauracja została ponownie otwarta już po dwóch tygodniach pracy. Klientów od tamtego czasu zaczęło przybywać coraz więcej, z dnia na dzień pojawiały się nowe osoby, które naprawdę chwali wystrój tego wnętrza.

Jesteśmy bardzo wdzięczni projektantowi za odnowienie naszego biznesu. Dzięki niemu możemy rozwijać naszą pasję i nie zaprzepaszczać naszego marzenia. Jestem pewny, że w razie otwarcia kolejnego miejsca w przyszłości, zdamy się właśnie na jego opinię i pomoc. Cieszymy się, że wszystko przebiegło tak łatwo, szybko i pomyślnie.