Wysoka jakość koncentratu Barbicide

Udając się na zabieg pielęgnacyjny do salonu kosmetycznego, czy fryzjerskiego, oczekujemy wysokiej jakości świadczonych usług. Odpowiednio wykwalifikowany personel, dobrej jakości produkty, na których przeprowadzają usługi, oraz komfortowe warunki higieniczne lokalu i narzędzi.

Do czego służą koncentraty Barbicide?

barbicide koncentratKorzystając z usług fryzjera, czy kosmetyczki, jesteśmy narażeni na różne choroby skóry, przenoszone z jednego klienta na drugiego. Takie ryzyko powstaje w sytuacji kiedy narzędzia wykorzystywane przez pracowników, nie są odpowiednio odkażane i czyszczone. Grzebień i nożyczki w salonie fryzjerskim powinny być dezynfekowane po każdym, skończonym kliencie, inaczej groźne bakterie mogą zaszkodzić innym osobom, które będą po nim obsługiwane. Barbicide koncentrat, jest silnym środkiem odkażającym wszelkie narzędzia mające kontakt z ludzkim naskórkiem, włosami, czy wydzielinami. Coraz więcej specjalistycznych gabinetów zaufało tej marce, bo są to produkty skuteczne i bezpieczne w stosowaniu. Koncentrat nie posiada zapachu, ani koloru, dlatego można go stosować nawet przy kliencie bez obawy o jego komfort. Wystarczy nalać dwieście mililitrów płynu Barbecide do małego pojemnika i włożyć do niego nożyczki, grzebienie, brzytwy, czy cążki i metalowe pilniki. Po paru minutach należy je wyjąć i opłukać pod bieżącą wodą. Tak zdezynfekowane narzędzia są gotowe do pracy. Koncentrat jest sprzedawany przez hurtownie kosmetyczne w dwóch pojemnościach, dwieście pięćdziesiąt i pięćset mililitrów.

Każdy salon fryzjerski i gabinet kosmetyczny powinien być wyposażony w taki środek dezynfekujący, bo to zwiększa komfort świadczonych usług. Porządek i czystość w takich miejscach musi być na najwyższym poziomie, ponieważ klienci zwracają na to uwagę.