Wykładzina imitująca panele

Wykładzina imitująca panele

Właśnie jesteśmy w trakcie remontu całego domu. Chcemy zmieniać pomieszczenia po kolei, żeby nie trzeba było wyprowadzać się z domu na stałe. Zaczęliśmy więc od kuchni, która jest jednym z najczęściej uczęszczanych pomieszczeń przez wszystkich domowników. Długo debatowaliśmy nad wyglądem kuchni, każdy miał na nią bowiem inną koncepcję.

Elegancka wykładzina do kuchni

wykładzina podłogowa do kuchniTak to już jest, że remont domu z jednej strony wzbudza mnóstwo entuzjazmu, a z drugiej wywołuje mnóstwo konfliktowych sytuacji. Im więcej domowników, tym tych punktów zapalnych jest więcej. W tym roku doświadczamy tego na własnej skórze. Razem z mężem postanowiliśmy bowiem wyremontować cały dom. Żeby było wygodniej zaczęliśmy od kuchni. Pojawiło się tutaj mnóstwo sprzecznych ze sobą koncepcji i musieliśmy znaleźć jakieś kompromisowe rozwiązanie, na które zgodzimy się zarówno my, jak i dzieci. Największe wyzwanie było z podłogą do kuchni. Dzieci chciały panele, ja kafelki, mąż zaś uważał, że ani jedno ani drugie rozwiązanie nie jest dobre. Jego pomysłem była wykładzina podłogowa do kuchni imitująca panele. Po dłuższych rozmowach uznaliśmy, że to jest najlepszy pomysł. Wszystko dlatego, że wykładzina jest bardziej odporna, niż panele i wprowadza cieplejszą atmosferę, niż kafelki. A właśnie dzieciom chodziło o to, żeby nie trzeba było specjalnie do kuchni zakładać butów, tylko móc chodzić na boso. Wykładziny imitujące panele są naprawdę atrakcyjne wizualnie, dlatego się zgodziłam.

Remontując kuchnie i planując jej wygląd razem z wszystkimi domownikami, musimy często iść na kompromisy. W naszym przypadku dotyczył on podłogi. Po długich debatach postawiliśmy na wykładzinę podłogową, która wizualnie imituje panele podłogowe. Wygląda ona atrakcyjnie, a przy tym nie trzeba mocno uważać, żeby jej nie zniszczyć.