Współpraca z najlepszym w mieście producentem drzwi

Współpraca z najlepszym w mieście producentem drzwi

  • Post author:
  • Post category:Dom

Na balu charytatywnym, na który zostałem zaproszony, poznałem dużo interesujących osób. Sam prowadziłem działalność i wiedziałem, że takie znajomości mogą mi się w przyszłości przydać. Byli to ludzie z różnej branży, których firmy prosperowały znakomicie. Ceniłem takie kontakty. 

Duża ilość drzwi drewnianych od solidnego producenta 

producent drzwiKiedy wygrałem przetarg na remont dwóch bloków mieszkalnych, to już wiedziałem, że odezwę się do kilku osób, które poznałem na tamtym balu. Potrzebowałem przede wszystkim porządnych drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych a do głowy przyszedł mi od razu producent drzwi, z który świetnie mi się rozmawiało na balu. Był to człowiek, który oferował produkty najwyższej jakości, co dawało mi gwarancję, że zlecenie dzięki temu wykonam na najwyższym poziomie. Kiedy zadzwoniłem do tego producenta, to od razu mnie poznał i wyczułem, że był zadowolony. Od razu złożyłem u niego zamówienie na drzwi i rzecz jasna dostałem zniżkę. Za parę drzwi zapłaciłem o dwadzieścia procent mniej i transport na dodatek miałem gratis. Do każdego budynku oraz mieszkania wybrałem takie same drzwi, żeby wszystko estetycznie się prezentowało. Drzwi montowane były dopiero po tym, jak wszystkie pomieszczenia zostały pomalowane i przygotowane. Na samym końcu zabrałem się za wymianę okien i nieźle to poszło, ponieważ zlecenie udało się wykonać na kilka tygodni przed terminem. Zleceniodawca był tak zachwycony efektami mojej pracy, że postanowił współpracować ze mną na stałe.

Nawiązane znajomości miały ogromny wpływ na moją działalność, ponieważ zaczęło mi się coraz lepiej powodzić. Dzięki dużej ilości zleceń mogłem nawet dać swoim pracownikom spore podwyżki, na które nie liczyli. Była to dla nich miła niespodzianka i każdy to docenił.