Wprowadzenie do produkcji frontów akrylowych

Wprowadzenie do produkcji frontów akrylowych

Byłem na konferencji, na którą zaprosił mnie przyjaciel. Zgodziłem się, gdyż tematyka dotyczyła branży meblowej, w której działałem. Na konferencji dowiedziałem się wiele ciekawych informacji, które spowodowały, że zdecydowałem się wprowadzić zmiany w swojej firmie produkcyjnej. 

Spore zainteresowanie frontami akrylowymi

fronty akrylowe - producentKiedy wróciłem do firmy, to zwołałem dla wszystkich pracowników zebranie, na którym poinformowałem ich o planowanych zmianach. Zdecydowałem się wprowadzić fronty akrylowe – producent mojego pokroju musiał oferować najlepsze rozwiązania, stąd taka decyzja. Technologie, które stosowałem w swojej firmie pozwalały mi na produkcję frontów akrylowych i nie musiałem w związku z tymi zmianami ponosić żadnych kosztów, co było dla mnie bardzo zadowalające. Fronty akrylowe produkowane były od następnego dnia i od razu pojawiły się w mojej ofercie. Zainteresowanie tymi frontami było tak ogromne, że aż sam się zaskoczyłem. Byłem szanowanym producentem, z którym każdy chciał współpracować i zapewne stąd taka reakcja na nowy produkt. Fronty akrylowe oferowałem w dość niskiej cenie, ponieważ chciałem zachęcić do współpracy jak najwięcej osób. Zapewne z czasem cena będzie wyższa, jednak póki co, taki stan rzeczy zdecydowanie mi pasuje. Moi pracownicy ciężko pracowali przez cały czas, ponieważ zamówień było sporo, ale radzili sobie znakomicie i dzięki temu dawałem im co miesiąc dość sporej wysokości premie. Taka nagroda motywowała ich najbardziej. 

Po kilku miesiącach wprowadziłem wyższą cenę frontów, jednak nie miało to wpływu na ilość zamówień. Współpracowałem ze stałymi klientami, którzy zamówienia składali u mnie regularnie. Każdy był zadowolony, co zdecydowanie mnie cieszyło. Świadczyłem usługi na najwyższym poziomie.