Solidne autka terenowe

Solidne autka terenowe

Zakup pojazdu elektrycznego dla dziecka powinien być dobrze przemyślany, ponieważ niewłaściwie wykorzystywany może mu wyrządzić krzywdę. Najbezpieczniej jeżeli w pojazdach jeżdżą dzieci przynajmniej od trzeciego roku życia.

Jak wyglądają terenowe autka na akumulator?

solidne auto na akumulator terenoweJeżeli mieszkamy w mieście, to z pewnością mamy do dyspozycji mnóstwo parków, placów zabaw i publicznych przestrzenie, gdzie nasze dzieci mogą się wyszaleć. W takich warunkach najlepiej się sprawdzają samochodziki elektryczne w wersji sedan, ponieważ mają niskie zawieszenie i niewielkie koła. Jeżeli natomiast miejscem naszego zamieszkania są tereny poza miastem, to najlepsze będzie solidne auto na akumulator terenowe, gdyż ma wysokie zawieszenie i duże koła. Takim pojazdem może jeździć nawet dwójka dzieci, ponieważ posiada dwa oddzielne fotele z pasami bezpieczeństwa. Taki pojazd z wyglądu wygląda jak prawdziwe auto terenowe ze specjalnymi lampami nad szybą. Dużym ułatwieniem w takich pojazdach, są otwierane drzwi od strony kierowcy i pasażera, dzięki czemu prościej do nich wsiąść. Samochód ma amortyzatory na przedniej i tylnej osi, więc jazda nawet po największych nierównościach nie będzie aż tak bardzo odczuwalna. Oczywiście mocne hamulce są podstawą takiego pojazdu i duże pompowane koła. które poradzą sobie ze żwirem, piachem, kamieniami, trawą czy błotem. Terenowe auto doskonale się sprawdzi w ogrodzie czy na zielonym terenie wokół domu. Ma też duży silnik i wytrzymały akumulator, który daje odpowiednią moc.

Pojazdy terenowe na akumulator z uwagi na wyposażenie i parametry, są nieco droższe niż klasyczne sedany. Najtańszy samochód tego typu kupimy za niecałe pięćset złotych, a najdroższe kosztują nawet po półtora tysiąca złotych, więc nie są to małe koszty.