Sesja fotograficzna dla ciężarnych

Sesja fotograficzna dla ciężarnych

Coraz więcej moich znajomych jest w ciąży. Niektóre już drugi raz. Ja jeszcze nie planuję dzieci. Zwróciłam uwagę, że na portalach społecznościowych coraz częściej pojawiają się zdjęcie kobiet w ciąży. Pięknie ubranych, w jakimś ciekawym otoczeniu, z mocno zaznaczonym brzuchem.

Fotografie ciężarnych są bardzo piękne

fotografia ciążowaBardzo mi się podoba ta nowa moda. Szczególnie spodobały mi się zdjęcia jednej z moich przyjaciółek. Jest stylizowana na starożytną Grecję. Ewa ma na sobie zwiewną białą, długą szatę, upięte włosy, a tłem jest brzeg morza. Zdjęcia wyglądają przepięknie. Fotografia ciążowa bardzo mi się podoba. Ze zdjęć wręcz bije blask. Kobie na nich ukazane są piękne i szczęśliwe, że będą matkami. Zauważyłam nawet, że studia fotograficzne w mojej okolicy mają ją w ofercie. Dobrze o tym wiedzieć. Kiedy sama będę w ciąży z chęcią skorzystam z oferty któregoś z nich. Nie ukrywam, że jestem w takim wieku, że powinnam niedługo zacząć starać się z mężem o dziecko. Rodzice już od dawna mi to powtarzają. Powoli zaczynam się z tą myślą oswajać. Kiedyś nie przepadałam za dziećmi, ale chyba słyszę już tykanie mojego zegara biologicznego. Teraz uważam, że są przesłodkie ze swoimi maleńkimi rączkami i nóżkami. I tymi dużymi oczami. Boję się tylko tego, że za takiego małego człowieka będę odpowiedzialna. Boję się, że coś zrobię źle albo zrobię mu krzywdę. Przecież jest taki delikatny. Zaczęliśmy z mężem dbać bardziej o naszą dietę i kondycję. Zrobiliśmy badania krwi. Chodzę regularnie do ginekologa. Wkrótce będziemy starać o potomka. Mam nadzieję, że nie będę musiała długo czekać na wymarzone w tej chwili dwie kreski na teście ciążowym.

Macierzyństwo to marzenie wielu kobiet, a pięknie fotografie ciążowe pomogą nam sobie przypomnieć jakie byłyśmy wtedy szczęśliwe. W czasie, w którym przygotowywałyśmy się na przyjście na świat naszego największego skarbu.