Poszukiwania sponsora jako znak czasów

Poszukiwania sponsora jako znak czasów

Większości ludzi poszukiwania bogatego sponsora kojarzą się negatywnie. Jednak nie da się ukryć, że sponsoring stał się sposobem na życie dla wielu dziewczyn, które nie potrafią odnaleźć się w życiu, a poznany sponsor bardzo często staje się przyjacielem i coachem w jednym.

Motywacja od bogatego sponsora

szukam bogatego sponsora Niby od lat słyszymy, że żadna praca nie hańbi, a mimo to nikt nie chce zostać operatorem śmieciarki czy ślęczeć godzinami nad maszyną do szycia za głodową stawkę. Internet otworzył przed nami, studentkami, znacznie przyjemniejszy sposób na wygodne życie pozwalające na realizację aspiracji czy bezstresowe studia. Można stwierdzić, że wśród studentek wyznanie, że szukam bogatego sponsora nie robi negatywnego wrażenia. Bardzo wiele koleżanek jest bardzo zainteresowana tego typu relacjami i zadaje mnóstwo konkretnych pytań. Spotykając się ze sponsorem bardzo łatwo trafić na sympatycznego i motywującego do samorealizacji faceta, który dobrymi radami pomoże pokierować nasze zawodowe kroki w odpowiednią stronę. Trzeba jednak mieć świadomość, jak krucha jest granica oddzielająca niezobowiązujące spotkania od emocjonalnego zaangażowania. Sponsoring nie jest też dla dziewczyn łaknących uwagi i czułości. Nie ma nic gorszego niż zakochanie się w swoim sponsorze. Trzeba pamiętać, że ma on swoje życie, w którym nie ma miejsca dla kogoś spoza kręgu znajomych a wasza relacja, choć zazwyczaj serdeczna i przyjacielska to tylko biznes dzięki któremu otrzymuje twój czas.

Jeśli jesteś pewna, że potrafisz odpowiednio wyraźnie rozgraniczyć życie zawodowe od spraw prywatnych, spróbuj swoich sił i poszukaj bogatego sponsora na odpowiednich portalach. Możesz dzięki temu przeżyć przygodę swojego życia oraz pewnie stąpać po ścieżkach prowadzących do kariery w wybranym zawodzie.