Poszukiwania sali weselnej w Zabrzu

Poszukiwania sali weselnej w Zabrzu

Razem z narzeczonym postanowiliśmy w końcu się pobrać. Wybraliśmy już termin ślubu i zarezerwowaliśmy datę w urzędzie stanu cywilnego. Teraz musieliśmy jeszcze tylko zorganizować wesele. Nie zamierzaliśmy zapraszać zbyt wielu gości, ale i tak doszliśmy do wniosku, że piej będzie zrobić tą uroczystość w restauracji, a nie w mieszkaniu. Takie rozwiązanie było o wiele tańsze i wygodniejsze.

Urządziliśmy wesele w Zabrzu

sala weselna zabrzePonieważ oboje pochodzimy z Zabrza i tutaj też mieliśmy wziąć ślub, zależało nam na tym aby sala weselna także znajdowała się w tej miejscowości. To ślubu pozostało jeszcze dosyć sporo czasu, dlatego miałam nadzieje, że znajdę bardzo fajną restaurację, gdzie będę mogła urządzić taką uroczystość. Poszukiwania rozpoczęliśmy wraz z narzeczonym od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: sala weselna zabrze, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Bez problemu udało nam się znaleźć kilka restauracji i hoteli, które zajmowały się także urządzaniem wesel. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na salę, która znajdowała się w samym centrum tego miasta, blisko urzędu stanu cywilnego, dzięki temu większość gości mogłaby przejść na pieszo od sali ślubów do sali weselnej. Mieli tam bardzo przystępne ceny „od talerzyka”. W ofercie menu znajdowało się kilka ciepłych dań oraz bardzo dużo ciepłych i zimnych przekąsek do wyboru. Najbardziej spodobało mi się w tym miejscu to, że posiadało osobą salę do tańczenia.

Dzięki temu goście, którzy akurat by tańczyli nie przeszkadzaliby tym, którzy jedzą. Wszystkie pomieszczenia były przestronne i co najważniejsze klimatyzowane. Jeśli ktoś, tak jak my, chce urządzić swoje wesele latem powinien zwracać uwagę na takie szczegóły. Już wkrótce przekonaliśmy się, że to był bardzo dobry wybór, ponieważ byliśmy zadowoleni z organizacji wesela w tym miejscu.