Poszerzanie pasji mojego syna

Poszerzanie pasji mojego syna

Prezent dla nastolatka był dla mnie ogromnym problemem. Jednak jako ojciec zawsze chciałem zaskoczyć czymś swojego syna i wspierać go w pasjach, które ma. Od ponad roku zauważyłem zamiłowanie u syna do różnego rodzaju nagrywania oraz fotografii. Jest to piękna pasja, która niestety wymaga sprawdzonego sprzętu. Uznałem, że prezent na urodziny powinien być z tym powiązany.

Dron jako idealny pomysł na prezent

hubsan x4 h107pPrzeglądając fora internetowe z wypowiedziami różnego rodzaju osób z tej branży zauważyłem, że bardzo spore zainteresowanie rośnie wokół drona. Jest to stosunkowo mobilne urządzenie, które ma wiele zastosowań. Jednak jednym z nich jest nagrywanie. Można osiągnąć piękne ujęcia z lotu ptaka. Jednak wiele też zależy od kamerki jaką stosujemy. Ja doskonale orientowałem się w tym co posiada mój syn, ponieważ zawsze dyskutowaliśmy na temat wyposażenia. Aby sprawić mu niespodziankę zdecydowałem się na model hubsan x4 h107p. Był to nie wielki dron, który miał świetną obudowę. Wyglądał bardzo atrakcyjnie i można było nacieszyć oko. W dodatku miał dobre opinie i wiele osób polecało go na początek swojej przygody z tego typu rozwiązaniami. Były one coraz popularniejsze ale wiele osób chciało od razu coś profesjonalnego. Niestety życie takie nie było, a ja wielokrotnie przekonywałem się do tego aby wszystko wykonywać stopniowo. Hubsan x4 h107p według mnie był bardzo uniwersalny.

Można było go wykorzystać na wiele sposobów. Nadawał się zarówno do tego profesjonalnego użytkowania jak i tego dla amatorów. Mój syn miał się dopiero wszystkiego uczyć dlatego uznałem, że on powinien być odpowiedni. Wysokie parametry za nie wielką cenę również mi pasowały. Postanowiłem nie zwlekać i zrobiłem idealny prezent dla mojego syna, który rozwija swoje umiejętności w tym zakresie.