Poszedłem z kumplami do nowego pubu

Poszedłem z kumplami do nowego pubu

 

Przeprowadzka do Torunia była moim celem już od dawna. Zawsze chciałem tam mieszkać, ponieważ to właśnie w tym mieście miałem większość swoich znajomych ze studiów. Udało mi się znaleźć pracę w świetnej firmie w tym mieście i mogłem tam wynająć mieszkanie.

Wizyta w nowym pubie w centrum miasta

puby w toruniuZ kumplami spotykałem się co weekend i zawsze świetnie się bawiliśmy. W ciągu kilku miesięcy odwiedziliśmy chyba wszystkie puby w toruniu i wszędzie było bardzo przyjemnie. Ostatnio Antoni powiedział mi, że w centrum miasta otworzyli jakiś nowy pub, w którym można grać w bilard, gry wideo i były tam nawet inne gry. Pomysł od razu mi się spodobał a w szczególności fakt, że w pubie oferowali liczne piwa regionalne a ja lubiłem próbować czegoś nowego. Chłopakom nie pasowało wyjście w piątek, bo mieli swoje zajęcia, dlatego udałem się do tego pubu sam. W środku było sporo ludzi, ale bez problemu znalazłem wolne miejsce przy barze. Dosiadła się do mnie jakaś dziewczyna i zaczęliśmy rozmawiać. Okazało się, że ten pub należał do jej ojca a ona dorabiała w nim jako manager. Miło nam się rozmawiało i czas szybko upłynął. Zanim wróciłem do domu to wypiłem jeszcze jedno piwo i zagrałem w darta. Zamierzałem już się zbierać do domu, gdy nagle zauważyłem Antoniego. Udało mu się wyrwać na kilka godzin i wpadł, by zobaczyć nowy pub. Napiliśmy się razem piwa i czas tak nam szybko zleciał, że zanim się obejrzałem to już było dawno po północy. To był szalenie udany wieczór, który często wspominaliśmy.

Następnym razem do tego nowego pubu poszliśmy z całą ekipą i wszystkim nowe miejsce od razu się spodobało. Stało się to miejsce naszych częstych spotkań, gdzie graliśmy w różne gry i świetnie spędzaliśmy czas wolny. Poznaliśmy także wielu ciekawych ludzi.