Polecane odkurzacze basenowe

Polecane odkurzacze basenowe

Zanieczyszczenia szybko osiadają na dnie lub na wysokości linii wody, tworząc nieprzyjemny nalot o niekorzystnych walorach estetycznych, a my nie zawsze mamy czas na gruntowną pielęgnację naszego kącika relaksu. Mamy oczywiście siatkę do odławiania większych zanieczyszczeń takich jak liście oraz uzdatniacze do wody. Nie zawsze to jednak wystarcza.

Dobrej jakości odkurzacze basenowe

odkurzacz basenowyProdukty te kiedyś świadczyły o luksusie ich posiadacza. Dzięki zmianom technologicznych są teraz szeroko dostępne. Zakupimy je niemal w każdym sklepie remontowy – budowlanym. Są doskonałym rozwiązaniem, dla osób dbających o czystość swojego basenu. Odkurzacz basenowy to innowacyjna technologia, która wykorzystuje pompę basenową, standardowo już obecną w instalacji. Do jego użycia nie ma konieczności spuszczania całej wody z basenu, co jest niekorzystne ze względu na generowanie niepotrzebnych kosztów. Pompa zasysając wodę przez odkurzacz, wytwarza ciśnienie wprawiające w ruch szczotki urządzenia. Niewielkim nakładem kosztów można więc dokonać gruntownego czyszczenia dna basenu z glonów i utrzymać powierzchnię w dobrym stanie. Zaletą tego rozwiązania jest również szybkość przeprowadzenia całej procedury i łatwość użytkowania urządzenia. Odkurzacz przemieszcza się po dnie basenu w sposób przypadkowy, odbijając się od ścian. W sytuacji, gdy jakaś powierzchnia zostanie pominięta i nie jesteśmy zadowoleni z finalnego efektu, można jeszcze raz podłączyć urządzenie i dokonać poprawek.

Ceny produktu są naprawdę bardzo przystępne. Nasz kupiliśmy za mniej niż pięćset złotych. Dobrze nam służy. Uważam, ze były to dobrze wydane pieniądze. Dobrze, że dałam się namówić mężowi na jego zakup. Pozbyliśmy się wielu nieestetycznych zanieczyszczeń, który przeszkadzały nam w pełni się zrelaksować przy ładnej słonecznej pogodzie.