Podchody z użyciem białej kredy

Podchody z użyciem białej kredy

Niedługo organizujemy dla mojego przyjaciela, który wychodzi za mąż wieczór kawalerski. Znamy się z chłopakami z ekipy od ponad dwudziestu lat i kiedyś naszą ulubioną grą były podchody. W ramach wieczoru kawalerskiego mam zamiar zorganizować mu podchody, gdzie będzie musiał dotrzeć do wyznaczonego celu, czyli klubu, w którym będziemy się bawić. 

Białe strzałki z kredy na chodniku

kreda chodnikowaW celu organizacji zabawy potrzebna była kreda chodnikowa. Kiedyś jak ciężko było ją dostać to zabieraliśmy ją ze szkoły albo staraliśmy się znaleźć kamyki, które malowały po chodniku. Na szczęście w obecnych czasach i dobie internetu kreda chodnikowa to produkt dość powszechny, chociaż powiem szczerze, że nie widzę obecnie na chodnikach rysunków wykonywanych przez dzieciaki. Nie ma żadnych strzałek, a już tym bardziej klas. Kiedyś dla nas taka kreda chodnikowa była na wagę złota i oznaczała super zabawę. Zamówiłem pudełko takiej kredy przez internet. Zresztą jeszcze kilka innych rzeczy zamawiałem, więc było mi to bardziej na rękę niż jeżdżenie do sklepu z artykułami szkolnymi, czy plastycznymi. Dokonałem zamówienia zwykłej białej, ponieważ za naszych czasów rzadko się używało jednak tej kolorowej. Mam nadzieję, że Panu Młodemu spodoba się pomysł takiej rozgrywki na początku. Rozmawiałem z pozostałymi uczestnikami imprezy i są oni jak najbardziej za, więc chyba powinno być całkiem ok, tym bardziej, że później czeka nas jeszcze mnóstwo dodatkowych atrakcji, a gra w podchody jest tylko wstępem do nich. 

Kreda już przyszła. Piękna, biała, pisząca po chodniku. Mam nadzieję, że w dniu organizacji wieczoru kawalerskiego nie będzie padać, ponieważ wtedy niestety gra w podchody odpada, gdyż kreda chodnikowa zostanie szybko zmyta przez deszcz. Jak na razie się nie zanosi.