Odblask jako reklama firmy

Odblask jako reklama firmy

Będąc rodzicem bezpieczeństwo mojego dziecka jest najważniejsze. Póki jest małe, ma cztery lata, wszędzie musi chodzić z osobą dorosłą, czy mną, mężem, czy w przedszkolu z opiekunkami. Mimo to chcąc zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo zawsze chcę aby miał coś odblaskowego. 

Jakiego rodzaju odblaski wybrać?

odblaski z nadrukiemMój mąż prowadzi własną działalność gospodarczą. Chcąc się zareklamować stworzyliśmy wspólnie projekt reklam, które zawierały dane jego firmy. Zdecydowaliśmy się na odblaski z nadrukiem, ponieważ są one dość klasyczne oraz świetnie sprawdzają się jeżeli chodzi o dzieci. Dzieci lubią je nosić, sprawdzają czy rzeczywiście odbijają światło. Dodatkowo wszystkie dane firmy męża zmieściły się na odblasku. Syn chętnie nosi takie odblaski, a ja jestem spokojniejsza jak wracamy razem z przedszkola czy idziemy na spacer, przede wszystkim wówczas kiedy na dworze jest pochmurno i deszczowo, a także w czasie jesienno-zimowym. W przedszkolu syna są warsztaty gdzie rodzic może przyjść i opowiedzieć o swojej pracy. Mąż brał udział w takich warsztatach u synka i zdecydowaliśmy się podarować każdemu dziecku i dla ich rodzeństwa odblaski. Pomaga to w nauce dziecka do zasad bezpieczeństwa. Uważam, że o taką edukację należy dbać, tak żeby dziecko samo wiedziało jak ma się zachować. Odblaski z nadrukiem wykorzystałam także do wózka dla mojej młodszej córki, co sprawdza się idealnie, kiedy idziemy na późniejszy spacer. Warto aby znalazł się taki odblask także przy plecaku starszych dzieci, czy nawet w naszych torebkach damskich, czy torbach na laptopa. 

Ważnym elementem odblasków z nadrukiem jest ich wartość reklamowa, gdzie można zamieścić dane firmy, adres, telefon, a także jest to świetna forma aby zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych dzieci jak i tych starszych, ale też nas dorosłych.