Nowoczesny dekoracyjny grzejnik do łazienki

Nowoczesny dekoracyjny grzejnik do łazienki

Remontując łazienkę przez długi czas zastanawiałam się jak wkomponować niezbyt ładny grzejnik w nową aranżację wnętrza. Kiedy dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak grzejnik dekoracyjny to wiedziałam, że musi się on znaleźć w mojej nowej łazience. W końcu połączenie użyteczności z dizajnem jest czymś niezwykłym, prawda?

Chromowany dekoracyjny grzejnik wpasował się do wnętrza

grzejnik łazienkowy dekoracyjnyNie będę ukrywać – nie zdawałam sobie sprawy z tego jak nowoczesny dizajn może mieć zwykły grzejnik. Dekoracyjny grzejnik to rzeczywiście coś, co wygląda niesamowicie i może być niezwykłą ozdobą właściwie każdego pomieszczenia, nie tylko łazienki. Miałam spory problem z tym co wybrać, bo nie chciałam przesadzić i wybrać czegoś, co będzie aż nazbyt nowoczesne. Łazienkę planowałam urządzić w stylu modernistycznym ale prostym. Ostatecznie zdecydowałam się na grzejnik łazienkowy dekoracyjny w kolorze błyszczącego chromu. Podobał mi się też ten sam grzejnik w wersji starego mosiądzu, ale ten kolor niestety nie pasowałby mi do łazienki, która jest czarno-biała. Grzejnik ten jest bardzo smukły – składa się z czterech wąskich prętów, których długości są różne przez co wygląda to bardzo nowocześnie, ale i też jednocześnie jest to bardzo nieoczywisty dizajn. Zdecydowałam się też na to by na tym grzejniku zamontowane zostały dodatkowe wieszaki dzięki czemu służy mi czasami za miejsce na ręczniki. Ale jeżeli są na nim ręczniki to grzejnik nie wygląda wtedy tak awangardowo, a więc rzadko korzystam z tej opcji.

Jeżeli chodzi o techniczne sprawy grzejników to niestety ale nie znam się na tym, ale mogę powiedzieć, że grzejnik ten spełnia całkowicie swoje zdanie i jestem z niego bardzo zadowolona. Zdecydowanie bardziej niż ze starego grzejnika, który znajdował się w łazience przez remontem.