Najlepszy wodzirej na wesele

Najlepszy wodzirej na wesele

Przygotowania do ślubu wcale nie były takie złe jak wszyscy mi mówili, że będą. Właściwie to całkiem podobało mi się planowanie tego jak powinna wyglądać impreza, wybieranie dekoracji i inne rzeczy. Jedyny mały problem jaki mieliśmy z moim jeszcze wtedy przyszłym mężem to wybór odpowiedniego wodzireja na wesele, który byłby oczywiście też dj’em.

Znaleźliśmy naprawdę dobrego wodzireja na nasze wesele

wodzirej na wesele polecany w warszawieChcieliśmy żeby wodzirej na naszym weselu nie puszczał tylko muzyki i to do tego słabej. Zależało nam na kimś kto tak naprawdę rozkręci naszą imprezę i będzie potrafił zachęcić ludzi do zabawy. Zanim wybraliśmy odpowiednią osobę przeprowadziliśmy dużo rozmów, także ze znajomymi, którzy mieli już za sobą wesele.  W końcu zależało nam na tym, by na naszym imprezie znalazł się wodzirej na wesele polecany w Warszawie. Nasze wesele miało być idealne. Ostatecznie jednak wodzireja znaleźliśmy przez Internet. Miał on naprawdę dobre opinie i wiele osób polecało go na stronach związanych z weselami. Kiedy spotkaliśmy się z nim po raz pierwszy przedstawił nam dokładny plan oraz zapytał nas o opinie. Wspólnie ustaliliśmy jak powinna przebiegać zabawa na naszym weselu i jaką muzykę byśmy chcieli. Wodzirej przyjął każdą naszą sugestię. Wodzirej spisał się naprawdę dobrze i byliśmy zadowoleni z jego usług, które były na naprawdę wysokim poziomie.

Udało nam się zaplanować naprawdę piękne wesele. Goście byli naprawdę zachwyceni – jedzeniem, muzyką, ogólnie całym klimatem. Ale najważniejsze było to, ze ja i mąż byliśmy zadowoleni i bawiliśmy się świetnie. Wiem, że wiele osób przejmuje się najbardziej tym, co powiedzą o weselu goście, ale ja organizowałam nasze wesele pod gust mój i mojego męża i tak by był to dla nas najpiękniejszy dzień w naszym życiu.