Najlepszy Kross Hexagon Replica

Gdy szukamy roweru dla naszego dziecka najlepiej postawić na sprawdzoną firmę, która zna się na tym, czego potrzeba młodym cyklistom. Taką firmą jest niewątpliwie polski producent Kross. Jego jednoślady to najwyższej klasy pojazdy, miłe oku i bezpieczne.

Dziecięcy Hexagon Replica od Krossa

kross hexagon replicaJeśli znany jest nam „dorosły” Hexagon, to Replica (stąd też nazwa) jest jego niemal dokładnym odwzorowaniem, lecz przeniesionym na grunt rowerów dziecięcych. Już na pierwszy rzut oka prezentuje się on doskonale, co sprawi, że możemy mieć przekonanie, graniczące z pewnością, ze przypadnie do gustu każdemu, młodemu cykliście. Hexagon Replica jest dostępny zarówno w wersji dla dziewczynek, jak i dla chłopców, zatem jeśli mamy dwoje dzieci, różnej płci możemy każdemu z nich kupić ten sam model. To ważne ponieważ pozwoli uniknąć sporów, które z nich miałoby z niego korzystać. Rower cechuje bardzo lekka, aluminiowa rama, dzięki której cała konstrukcja jest lżejsza. Ułatwia to prowadzenie i lepszą kontrolę nad rowerem, co w przypadku rowerów dziecięcych jest bardzo ważne. Rama jest też specjalnie wyprofilowana, dzięki czemu zsiadanie oraz wsiadanie na jednoślad jest znacznie ułatwione. Wzorem „dorosłej” wersji, Kross Hexagon Replica jest też wyposażony w terenowe koła oraz amortyzator. Nie sposób nie wspomnieć również o dwudziesto cztero calowych kołach, które zapewnią lepszą przyczepność i łatwiejsze pokonywanie ciasnych zakrętów. To rower, który doskonale spisuje się w mieście, jak i poza nim.

Rowery firmy Kross, są aktualnie jednymi z najbardziej popularnych, a doskonała sprzedaż w kraju, jak i zagranicą, tylko to potwierdza. Hexagon Replica to idealny pomysł na prezent, nie tylko dzięki doskonałemu wyposażeniu, ale też atrakcyjnemu designowi.