Najlepsze czarne mydło

Najlepsze czarne mydło

Kosmetyki naturalne to nie tylko kwestia mody na ekologiczny styl życia, ale również gwarancja naturalnych składników. Dzięki nim nasza skóra, włosy i paznokcie szybko się regenerują oraz zyskują nową jakość, z czym nie mamy do czynienia w przypadku kosmetyków drogeryjnych.

Używaj czarnego mydła Babuszki Agafii

agafii czarne mydłoW drogeriach, perfumeriach i sklepach z kosmetykami prym wiodą środki zewsząd reklamowane. Jednak to, że są produkowane na skalę masową, wcale nie przemawia na ich korzyść – wręcz przeciwnie. Bo przecież jeżeli coś jest dla wszystkich, tak naprawdę jest dla nikogo. Zatem wyżej należy stawiać kosmetyki naturalne, produkowane w znacznie mniejszych ilościach, ale za to z dbałością o najlepsze składniki i receptury. Najlepszym przykładem takiego kosmetyku jest Agafii czarne mydło. To czysta siła natury. Każdy składnik jest specjalnie wyselekcjonowany, zgodnie z tradycyjną, syberyjską recepturą. Zawiera ono wyciąg z ponad trzydziestu siedmiu roślin, a jego zapach jest tak oryginalny, że nie da się go pomylić z żadnym innym kosmetykiem. Czarne mydła mają postać żelu, dzięki czemu z łatwością można je nanieść na skórę oraz włosy. Kosmetyk nazywany dobrodziejstwem Babuszki Agafii, nie tylko regeneruje skórę, ale również ją dogłębnie odżywia i oczyszcza z wszelkich toksyn. Czarne mydło jednak nie służy tylko do mycia, lecz również można je stosować jako maseczkę do twarzy, włosów, oraz jako peeling. Jedną z ważniejszych jego zalet jest też cena. Jak na kosmetyk naturalny jest ona bardzo niska, bo to niecałe czterdzieści złotych.

Czarne mydło jest coraz bardziej popularne, jednak zdobywa ono popularność nie za pomocą środków masowego przekazu, lecz głównie za pomocą tak zwanej poczty pantoflowej. Ludzie, którzy używają tego kosmetyku, z reguły nigdy nie wracają do tradycyjnych mydeł.