Mój ulubiony gabinet kosmetyczny

Mój ulubiony gabinet kosmetyczny

 

Czas tak szybko upłynął i znowu zbliżały się święta. W tym roku mieliśmy jechać do rodziny mojego chłopaka i strasznie się stresowałam. Dopiero miałam poznać wszystkich i zostanę rzucona na głęboką wodę, ponieważ będę sama jedna wśród nich wszystkich. Dlatego musiałam chociaż dobrze wyglądać.

Nowe paznokcie i rzęsy na święta w gabinecie kosmetycznym

gabinet kosmetyczny szczecinNie jest fajnie, kiedy wszyscy na ciebie patrzą i cię oceniają. Dlatego chciałam czuć się pewnie i dobrze. Wybrałam mój ulubiony gabinet kosmetyczny szczecin, żeby trochę poprawić mój wygląd. Postanowiłam, że na święta zrobię sobie jakiś elegancki manicure hybrydowy, ze świątecznymi wzorami i przedłużę rzęsy. Zawsze lepiej oko wygląda, kiedy jest ozdobione wachlarzem pięknych rzęs. Swoje niestety miałam zbyt cienkie i nie wyglądały dość dobrze. Udało mi się zająć odpowiedni termin i udałam się na zabiegi. Mój salon umiejscowiony jest w centrum miasta, więc łatwo do niego trafić. Zawsze jest tam dużo klientek i ciężko o wolne terminy, więc trzeba rezerwować je z dużym wyprzedzeniem. Dotarłam na miejsce i pani podała mi wzorniki kolorów i różnych naklejek na paznokcie, żebym sobie wybrała. Pomyślałam, że najlepszy na święta będzie czerwony manicure, bo wtedy można sobie pozwolić na wyraziste kolory. Poza tym, zdecydowałam się też na delikatny akcent w postaci renifera na czwartym paznokciu na białym tle. Jakaś odmienność być musi. No i później przedłużyłam rzęsy i trochę to trwało, ale było warto.

Miałam piękny manicure i przedłużone rzęsy, w którym wyglądałam jak sarenka. Od razu poczułam się lepiej, stałam się pewniejsza siebie. Nie straszna była mi wizyta u rodziny mojego chłopaka. Wiedziałam, że na pewno dobrze się zaprezentuję i nie miałam się czego obawiać z takim ładnym manicure i wyrazistymi oczami.