Malowanie porcelanowej zastawy sposobem na zarobek

Malowanie porcelanowej zastawy sposobem na zarobek

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Od maleńkości lubiłam bawić się plasteliną i modelować rzeczy – najczęściej robiłam kubki oraz talerze, pewnie dlatego, że najczęściej miałam z nimi do czynienia. Kiedy podrosłam, to zaczęłam uczyć się wytwarzać wazony z gliny, a teraz zajęłam się tworzeniem porcelany. Tak mi się to spodobało, że stało się to moją pasją i częścią życia. Otworzyłam małą firmę, która produkuje porcelanowe rzeczy, które na prośbę klienta są malowane ręcznie.

Porcelana pasją i biznesem

farby do porcelanyProwadzenie takiej małej firmy nie jest łatwe, ale za to ma swoje benefity. Trzeba pamiętać praktycznie o wszystkim, rachunki, wypłaty, kupno materiału. Mowa o materiałach niedawno przyszły do nas nowe farby do porcelany. Muszę je wypróbować i zobaczyć, czy będą lepsze od poprzednich. Zamówiłam farby w 28 różnych kolorach – muszę przetestować każdy kolor z osobna, żeby mieć pewność, że wszystkie mają dobrą pigmentację oraz że łączą się dobrze. Jednocześnie chciałam sprawdzić też ich gęstość – mało gęste po prostu nie będą dobrze się rozprowadzać po powierzchni, nie wspominając już o trwałości koloru czy utrzymaniu się na porcelanie. Farba musi być najwyższej jakości, żebyśmy mogli bez problemu tworzyć to nowe zestawy porcelanowe z wyjątkowymi wzorami. Jak się jednak okazało, w tym przypadku nie było żadnego problemu – farby były perfekcyjne i bez najmniejszego zarzutu. Później sprawdziłam także ich utrzymywanie na innych powierzchniach i oceniłam, że nadadzą się także do malowania innych produktów w naszej ofercie!

Farby, które zamówiłam spełniły też próbę czasu – są wytrzymałe i długotrwałe, nawet gdy zostały wystawione na mocne, testowe światło lampy studyjnej. Jestem zadowolona z zakupu i definitywnie zaprzyjaźnię się z producentem, który oferuje tak dobry produkt!