Które etui marki SPIGEN jest najlepsze?

Które etui marki SPIGEN jest najlepsze?

 

Jednymi z głównych wad współcześnie sprzedawanych telefonów jest ich stosunkowo niska wytrzymałość, szczególnie na upadki. Wystarczy jeden upadek z niewielkiej wysokości, aby nasze urządzenia mobilne było całkowicie uszkodzone. Na szczęście na rynku jest coraz więcej wytrzymałych etui, które skutecznie chronią nasze telefony.

Zalety etui marki SPIGEN

spigen slim armorSmartfony to urządzenia o ogromnych możliwościach, ale jednocześnie niezwykle kruche. Obecnie nie jest rekomendowane używanie tych urządzeń bez żadnej ochrony. Jeżeli zależy nam na znacznym zwiększeniu odporności naszego smartfona, zainwestujmy w etui spigen slim armor. Ochrony te, dostępne dla różnych modeli smartfonów, łączą ze sobą atrakcyjny wygląd, a jednocześnie znaczne wzmocnienie konstrukcji smartfona. Etui tego typu została stworzone w oparciu o wytrzymałą sztywna ramię z poliwęglanu, a reszta etui jest wykonana z elastycznego tworzywa TPU. Dzięki takiemu połączeniu, etui całkowicie absorbuje energie powstałą w trakcie upadku smartfona, dzięki czemu nie ma ryzyka stłuczenia szybki smartfona czy zarysowania obudowy w wyniku upadku z niewielkiej odległości. Dodatkowo, nosząc telefon w takim etui, zabezpieczamy go przed powstawaniem rys czy odprysków, a także innych śladów powstałych podczas normalnego używania smartfona. Dodatkowy plus etui to dostępność w kilu kolorach, dzięki czemu każdy może odnaleźć odpowiedni dla siebie, a samo etui może się stać sposobem na wyróżnienie smartfona pośród innych modeli. Jest to więc najlepszy wybór dla osób którym zależy na dobrym poziomie ochrony i atrakcyjnym wyglądzie.

Trudno wyobrazić sobie nasze współczesne funkcjonowanie bez posiadania smartfona. Z tego tez względu, aby móc z niego korzystać przez długi czas, konieczne jest zadbanie o jego prawidłową ochronę. Dzięki temu możemy zaoszczędzić sporo środków na ewentualną wymianę pękniętej szybki telefonu.