Koparki i ładowarki ułatwiają pracę na budowach

Koparki i ładowarki ułatwiają pracę na budowach

Jakiś czas temu zupełnie przypadkowo poznałam swojego narzeczonego. Moi rodzice zdecydowali się na budowę domu. Wiedziałam, ze ten pomysł jest szalony ale dobrze zarabiali i zawsze marzył im się dom. Mieli działkę od dłuższego czasu ale zupełnie nic na niej nie budowali przez wiele lat. Organizowaliśmy tam sobie ogniska latem czy nawet kilka razy spaliśmy w namiotach.

Sebastian wynajmuje koparki

koparko-ładowarkiTo było szalone ale mam dzięki temu wiele wspaniałych wspomnień z moimi kuzynkami i kuzynami. Kiedy projekt domu był już gotowy tata zatrudnił firmę do wyrównania terenu. Ekipa budowlana, którą zatrudniliśmy poleciła nam ta firmę wiec tata skorzystał z oferty, ceny za koparko-ładowarki nie były wygórowane a nie musiał się niczym martwić. Specjalista do nas przyjechał i sam się wszystkim zajmował. Pojechałam kiedyś na budowę w trakcie kiedy Sebastian wyrównywał teren bo tata nie mógł się na niej pojawić i poprosił mnie żebym dowiozła jakieś plany fachowcowi. Chwilę rozmawialiśmy i jakoś muszę przyznać, że byłam zdziwiona że od razu załapaliśmy dobry kontakt. Sebastian był bardzo uprzejmy i zrobił na mnie dobre wrażenie. Okazało się, że jest właścicielem firmy i sam także wykonuje różne prace. Zatrudnia kilka osób i wynajmuje koparko-ładowarki lub jego pracownik wykonuje potrzebne prace. Jego rodzina nie miała do czynienia nigdy z budowlanką. On po studiach wyjechał za granicę i tam zarobił pieniądze i wpadł na taki pomysł, żeby w tej branży działać.

Umówiliśmy się na kilka spotkań i po pewnym czasie zaręczyliśmy się ze sobą. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. Nasi rodzice bardzo nam kibicują i już niedługo będziemy bawić się wspólnie na naszym weselu a to wszystko dzięki moim rodzicom. Gdyby nie ich pomysł z budową domu to może byśmy się nawet nie spotkali.