Jestem zadowolona z serwisanta od ekspresu

Jestem zadowolona z serwisanta od ekspresu

Pracuję w dużej korporacji. Jestem asystentką prezesa i mam bardzo wiele zadań. Musze obsługiwać bardzo ważnych klientów. Organizuję również wszystkie spotkania służbowe mojego szefa i dbam żeby nasi klienci bardzo dobrze się u nas w firmie czuli. Ostatnio przed ważnym spotkaniem zepsuł się nam ekspres do kawy. Musiałam szybko działać i kombinować bo klienci zażyczyli sobie jak zwykle kawę.

Zamówiłam serwis do ekspresu

serwis ekspresów do kawy warszawaMusiałam skorzystać z ekspresu do kawy z innego działu. Kiedy spotkanie trwało wyszukałam firmę, która zajmuje się serwisem ekspresów do kawy,. Zależało mi na jak najszybszej naprawie. Na szczęście firma od razu przysłała do mnie fachowca, który znał się na takich naprawach. Miałam już do czynienia z różnymi fachowcami i nie zawsze to tak kolorowo wygląda. Pan Michał jednak był dobrym specjalistą. W ciągu godziny usunął usterkę i mogłam korzystać z ekspresu. Nic się nie zacinało a kawa smakowała tak jak dawniej. Okazało się, że w ekspresie do kawy była zużyta uszczelka, którą trzeba było wymienić. Koszt naprawy nie był wysoki. Serwis ekspresów do kawy warszawa jest dosyć popularny. Pan Michał stwierdził, że jego firma ma wiele zleceń. Niektóre ekspresy dosyć często się psują. Dlatego warto kupując ekspres zainwestować trochę więcej pieniędzy i mieć pewność, że naprawa nie będzie aż tak często potrzebna. Ekspres do kawy, z którego ja korzystałam był profesjonalny. Do tej pory nie miałam z nim żadnych problemów. Wiem, że firma zapłaciła za niego sporą sumę pieniędzy.

Niestety wszystko się czasem psuje. Jednak podzielam zdanie pana Michała, ze nie warto oszczędzać na niektórych zakupach. Czasem zupełnie się o tym nie myśli a późniejsze naprawy wychodzą więcej niż przeznaczenie trochę większej kwoty na zakup odpowiedniego sprzętu.