Jakimi włosami przedłużać swoje naturalne?

Jakimi włosami przedłużać swoje naturalne?

Chcąc przedłużyć włosy możemy albo w tym celu wybrać się do fryzjera, albo nawet zrobić to samemu. Wszystko jest zależne od tego jakich efektów oczekujemy i czy chcemy, aby włosy służyły nam jedynie „do wyjścia”, czy też pragniemy nosić je na głowie cały czas. Równie ważne, co metoda przedłużania jest również to, jaki rodzaj włosa wybierzemy ponieważ na rynku możemy znaleźć ich kilka rodzajów. 

Rodzaje włosów do przedłużania

włosy onlineZarówno metoda, jak i rodzaj włosa sprawiają, że ceny naszych doczepów mogą się znacząco różnic. Nie jest jednak tak, że jedne włosy są gorsze od drugich ponieważ wszystko zależne jest tak naprawdę od tego, jaką strukturę włosa my posiadamy. Warto również zaznaczyć, że dzięki temu, iż przedłużanie włosów obecnie jest bardzo modne, bez względu na to, jaką metodę wybierzemy i jaką strukturę włosów, będzie nam bardzo łatwo znaleźć i zakupić odpowiednie włosy online. Sklepy oraz hurtownie posiadają w swoim asortymencie każdy rodzaj włosów, które dodatkowo mogą dostosować pod metodę jaką chcemy przedłużać. Najpopularniejszymi włosami są oczywiście włosy słowiańskie lub europejskie oraz włosy indyjskie. Włosy słowiańskie i europejskie zdadzą swój egzamin w przypadku osób, które posiadają proste włosy o delikatnym połysku. Z kolei jeśli jesteś kobietą, która posiada włosy falowane, a co za tym idzie często również wysoko porowate wówczas warto zdecydować się na zakup włosów indyjskich.

Niektóre z nas jednak pragną przedłużać sobie włosy jedynie na większe wyjścia. W takich sytuacjach poleca się zakupienie tresek, które zakłada się w przeciągu niespełna pięciu minut. Jeśli wiemy, że będziemy nosiły takie włosy rzadko, wtedy można zaryzykować zakupienie włosów mieszanych, czyli syntetycznych z domieszką naturalnych. Jeżeli jednak wiemy, że przedłużane włosy będą z nami na co dzień, to wtedy najlepiej jednak zdecydować się na te naturalne.