Jakie są sale weselne w Trójmieście?

Jakie są sale weselne w Trójmieście?

Wybór miejsca na tą jedyną, wyjątkowa noc w naszym życiu nie jest prosty, bo konkurencja jest bardzo duża i każdy hotel, dom weselny czy nawet remiza strażacka, kuszą młodych ludzi na swój sposób. Sala musi pomieścić wszystkich gości oraz zapewnić im bezpieczną zabawę do samego rana z ewentualnym noclegiem.

Co musi posiadać weselna sala w Trójmieście?

sale weselne trójmiastoJeżeli zdecydowaliśmy, że ślub bierzemy w jednym z nadmorskich kurortów, jakim są Gdańsk, Gdynia lub Sopot, to koniecznie musimy znaleźć salę weselną, który w pełni wykorzysta walory krajobrazowe tych pięknych miejsc. Skoro najważniejsza uroczystość ma się odbyć właśnie tutaj, to koniecznie musi się oba odbyć jak najbliżej morza, a najlepiej na plaży. Sale weselne Trójmiasto ma pod tym względem bezkonkurencyjne. Jeżeli wybierzemy hotel lub lokal na plaży, to z pewnością tej decyzji nie pożałujemy. Sala z oszklonymi ścianami, jeżeli nie będzie osłonięta zasłonami, to będziemy mieli przez całą uroczystość piękny widok nie wstając od stołu. Morze i szum fal będzie nas otaczać niemalże z każdej strony. Część gości może siedzieć przy stolikach stojących na plaży, a część w środku. Ważne aby dekoracje nie były zbyt przytłaczające, bo to może zepsuć cały magiczny efekt. Ważne aby sala była klimatyzowana, albo miała zapewnioną dobrą cyrkulację powietrza, co jest istotne przy dużej ilości gości. Musi być też na tyle duża, aby w razie niepogody, mogła z powodzeniem pomieścić wszystkich gości, nawet tych, którzy siedzieli na plaży pod parasolami.

Ta jedna noc musi być wyjątkowa, dlatego tak ważny jest właściwy wybór miejsca na salę weselną, bo nie chcemy, aby coś nam zakłóciło świętowanie i zabawę. Polskie morze jest kapryśne, ale jeżeli się nam uda trafić na pogodną i ciepłą noc, to z pewnością nie pożałujemy wyboru.