Jak profesjonalnie uwiecznić okres ciąży

Jak profesjonalnie uwiecznić okres ciąży

Okres ciąży dla niektórych kobiet jest męczący i z wielką niecierpliwością oczekują finału, a dla innych jest to wspaniały czas radości i początków macierzyństwa. Byłam jedną z tych kobiet z drugiej grupy i był to dla mnie najwspanialszy okres w moim życiu, dlatego postanowiłam, że będzie uwieczniony w specjalny i wyjątkowy sposób.

Wizyta u fotografa w 8 miesiącu ciąży

fotografia ciążowa dla pań z łodziOkres ciąży był dla mnie wyjątkowy i to nie tylko z powodu, że wszyscy byli dla mnie niezwykle mili i pomocni. Podstawowa radość tego wspaniałego dla kobiety czasu, to tworząca się więź z jeszcze nienarodzonym dzieckiem. Jest to tak wyjątkowe, że trudno to opisać i wyrazić słowami. Można to jedynie zobaczyć w oczach i gestach kobiety ciężarnej, lub w sposobie jak dotyka i patrzy na swój rosnący brzuszek. Niektóre osoby z rodziny, twierdziły nawet, że widoczne jest to w sposobie chodzenia, siadania, a nawet mówienia. Wszystko cokolwiek robiłam, było spokojne, delikatne i czułe. Tak przynajmniej mówili moi bliscy. W myślach wiedziałam jednak, że jest to mój zewnętrzny wyraz tego, jak czułam się w środku. Dodatkowo, miałam również wspaniały przebieg ciąży, pod kątem braku jakichkolwiek męczących dolegliwości i bólów. W ósmym miesiącu zdałam sobie sprawę, że ten cudowny okres dobiega końca i wkrótce zacznie się następny wspaniały czas. Chciałam w jakiś wyjątkowy sposób, zapamiętać te gesty, ruchy i wyraz twarzy. Wpisałam w internecie zdanie” fotografia ciążowa dla pań z łodzi” i wybrałam którąś z pozycji. Po krótkiej rozmowie telefonicznej byliśmy z fotografem umówieni na sesję zdjęciową.

Sesja odbyła się zarówno w studio jak i plenerze. Patrząc teraz na te wszystkie zdjęcia wiem, że nigdy nie udałoby się, w warunkach domowych uzyskać takiego efektu jak z profesjonalnym fotografem. W jakiś magiczny sposób, fotograf przedstawił na zdjęciach wszystko to, co nie da się opisać słowami.