Ekstrawaganckie żyrandole diamond

Ekstrawaganckie żyrandole diamond

 

Kiedy Nowy Jork ma katar, Europa ma grypę. Takie ekonomiczne powiedzenie odzwierciedla styl nowojorskiego dobrobytu, amerykański sen, który gaśnie tylko przy wyłączonym świetle. Jakim? Taki nowojorski styl charakteryzuje plafon z serii diamond. Czysta elegancja, pasująca zarówno do sypialni, jak i jadalni, która każdemu pomieszczeniu nada piękny oraz ekstrawagancki wygląd. 

Eleganckie oświetlenie plafonami diamond

elegancki plafon diamondTo oświetlenie wykonane jest z kryształu ręcznie polerowanego, co tym bardziej nadaje mu wysublimowany charakter. Elegancki design ma wykończenie w chromowanym metalu. Kształtem przypomina gniazdo pszczele, dlatego każdy jego nabywca wystarczy, że na niego spojrzy i już pamięta: uważaj. Pszczoła owad niegroźny, kiedy się jej nie drażni, podobnie z tym plafonem. Rozbłyska milionem kryształków niczym diamenciki. Stanowi dopełnienie wysmakowanej przestrzeni i nowoczesny wyraz stylu życia nabywcy. Elegancki plafon diamond dodaje blasku niczym złote czekoladki i piramidy egipskie w blasku słońca. Rozłożenie na części pierwsze byłoby równie spektakularne co jego złożenie w całość, ale na tym nie trzeba się znać. To wystarczy wiedzieć. Te wszystkie cechy czynią go unikatową ozdobą każdego nowoczesnego wyposażenia domu, a zarazem pozwalają na wprowadzenie szczypty szaleństwa. Można też ustanowić go priorytetem w danym pomieszczeniu lub potraktować jako element każdego wyposażenia, który można zawsze dobrać do istniejącego. Jest uniwersalny. Takie rozwiązania mają swoje zastosowanie także w kościołach jako element rokokowego, czy też współczesnego stylu.

Jaki plafon, taki nastrój, czyli idealne rozwiązanie dla każdego i do każdej przestrzeni wewnętrznej. Może jedynie w pokoju dziecinnym byłoby jak na dyskotece, więc nie jest tam polecany, ale już dla dojrzałego nastolatka, zwłaszcza do pokoju dziewczęcego, może być inspirującym dodatkiem w życiu pełnym pasji i poszukiwania własnego poczucia smaku.