Ekipa do przeprowadzki w Trójmieście

Ekipa do przeprowadzki w Trójmieście

Półtora roku temu wzięłam ślub. Dotąd wraz z mężem mieszkaliśmy w jednopokojowej kawalerce w centrum Gdyni. Mieszkanie było bardzo wygodne. Tak małą powierzchnię łatwo utrzymać w czystości. Zaczęliśmy jednak myśleć o dzieciach i w związku z tym pojawiła się potrzeba zamieszkania w większym lokum. Dodatkowy pokój dla naszego potomka stał się koniecznością.

Przeprowadzka w Trójmieście do większego mieszkania

przeprowadzki Trójmiasto

Długo szukaliśmy odpowiedniego mieszkania. Na rynku było dużo ofert, ale zawsze był jakiś mankament. Albo zwyczajnie nie podobała nam się lokalizacja albo wygląd mieszkania. W końcu udało się znaleźć mieszkanie idealnie dopasowane dla nas. Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z salonem połączonym z kuchnią. Lokum znajduje się na lekkich obrzeżach Gdyni, w bardzo cichej okolicy. Idealnie dla rodziny z dziećmi. Po wszystkich formalnościach, uzyskania kredytu i aktu własności nadszedł czas na przeprowadzkę. Ponieważ musieliśmy przenieść wszystkie sprzęty, skorzystaliśmy z usług ekipy do przeprowadzki Trójmiasto. Ekipa dysponowała dużym samochodem, do którego zmieściły się meble i sprzęty takie jak lodówka i pralka. Mój mąż pomagał w wynoszeniu i późniejszym wnoszeniu gratów. Panowie okazali się bardzo sympatyczni i po zakończonych przenosinach poczęstowałam wszystkich herbatą i ciasteczkami. Na szczęście mieszkanie nie wymagało większego remontu, więc po rozplanowaniu mebli mogliśmy zacząć cieszyć się naszym nowym gniazdkiem i zacząć poznawać sąsiadów.

Wkrótce na świat przyjdzie nasze pierwsze dziecko. Już urządzamy dla małej Natalii pokoik. Ściany obowiązkowo zostały przemalowane na kolor różowy. Na nich ponaklejałam duże misie. Kompletujemy jeszcze łóżeczko i stolik do przewijania, niezbędne przy małym bobasku. Mieszkanie znajduje się na parterze, więc już teraz myślę o tym, jak to dobrze, że nie będę musiała dźwigać wózka na spacery po schodach.