Drukarnie dla klientów

Drukarnie dla klientów

Skorzystaliśmy ostatnio z moim wspólnikiem z drukarni wielkoformatowej chyba po raz pierwszy w życiu. Pamiętam, że jak wchodziliśmy do pomieszczenia, gdzie wykonuje się te wszystkie wydruki to byłem zdziwiony, że faktycznie jest tyle sprzętu, a co najważniejsze całość wygląda bardzo potężnie. W końcu nie są to małe ulotki reklamowe, a coś większego. Wychodziliśmy z założenia, że baner wielkoformatowy ma przede wszystkim być widoczny z daleka.

Druk wielkiego formatu

druk wielkoformatowy łódźMieliśmy zaprzyjaźnionego grafika, dlatego jeśli zapytacie się nas, jak stworzył dla nas projekt, to właśnie wykorzystując swoje umiejętności. Jednak przy projekcie trzeba było jeszcze się trochę napracować z tego względu, że nie był idealnie przystosowany do druku. Jednak to właśnie drukarnia oferująca druk wielkoformatowy łódź poprawiała za nas wszystko w cenie, dzięki czemu my już o nic nie musieliśmy się martwić. Widać było ten fach w rękach. Przekładanie maszyn, farby drukarskie oraz zapach świeżego wydruku. Byłem bardzo zdziwiony, że pracownicy tak dobrze wszystko ogarniają. Tym bardziej, że nie mieli do czynienia z małymi projektami, a często nawet plakatami na całe bloki i budynki. Zapytałem więc z ciekawości, jak radzi sobie drukarnia wielkoformatowa przy innych realizacjach i faktycznie pracownik powiedział nam, że skleja się poszczególne wydrukowane materiały ze sobą bardzo często zgrzewając przy wykorzystaniu odpowiedniego urządzenia.

Dzięki temu drukarnia wielkoformatowa może docierać do wielu klientów zainteresowanych właśnie nieco większymi wydrukami, które z całą pewnością będą rzucać się w oczy na każdym kroku. Wybraliśmy więc ze wspólnikiem bardzo dobrą lokalizację, dzięki czemu inwestycja w baner reklamowe była niezwykle łatwa i miło wspominam to zlecenie.