Czym dojechać do Holandii?

Czym dojechać do Holandii?

Kraj Tulipanów to wymarzone miejsce do życia a także pracy. Dzięki otwartym granicom, wielu naszych rodaków właśnie tam się zatrudniło. Często żyją w rozjeździe między Holandią, a Polską i narzekają na brak alternatywnych połączeń między tymi krajami. 

Przewóz osób do Holandii 

przewozy do holandiiDo Holandii jeżdżą tylko specjalnie do tego przygotowane, autokary państwowych spółek lub też prywatni przewoźnicy z bardzo małymi flotami. Dla wszystkich chętnych z reguły nie ma miejsca, gdyż mali przewoźnicy, nie mogą sobie pozwolić na kilka kursów dziennie. Jednak tu z ofertą przychodzą transportowcy, którzy przygotowali ofertę przewozu busami. Tak, to świetne, komfortowe rozwiązanie na tak krótką trasę. Busy posiadają ponad trzydzieści miejsc siedzących, są przestronne i każdy z pasażerów ma dużo miejsca. Przewoźnik, który użycza swoich busów dysponuje dość dużą i nowoczesną flotą samochodów, dzięki czemu busy wykonują kilka kursów dziennie. Przewozy do Holandii to oferta nie tylko dla osób, które tam na stałe pracują lub mieszkają. To też przestrzeń dla tych, którzy podejmują decyzję o wyjeździe spontanicznie lub tych, którzy lubią podróżować tanio i na własną rękę. Jeśli jednak weszliśmy na temat ceny, należy nadmienić, że busami dojedziemy znacznie taniej. Tym bardziej jeżeli zdecydujemy się na zakup specjalnego karnetu. Wtedy różnica w cenie może wynieść nawet dwadzieścia procent, oczywiście na korzyść busów. Oferta jest sprawdzona i polecana przez wielu klientów, którzy już z niej skorzystali. 

Holandia nie leży daleko, w związku z czym przejazd busem również nie trwa długo. Oczywiście w zależności od tego, z jakiego miejsca w Polsce rozpoczynamy podróż. Jednak generalnie rzecz biorąc przejazd busem to kwestia około dziesięciu godzin.