Córka zdecydowała się na przekłucie uszu

Córka zdecydowała się na przekłucie uszu

Moja córka chodzi do szkoły. Wczoraj przyszła i powiedziała mi, ze chciałaby żebym kupiła jej kolczyki. Już jakiś czas temu proponowałam jej żeby przekuła sobie uszy ale do tej pory nie była zdecydowana. Okazało się, że jej ulubiona przyjaciółka ma przekute uszy i Magda chciałaby także mieć już to z głowy.

Kupiłam córce kolczyki

przekłuwanie uszu poznańDo tej Pory moja Madzia bała się tego zabiegu a ja nie chciałam jej do tego zmuszać. Kiedy sama mnie o to poprosiła pojechałyśmy do salonu gdzie można wykonać taki zabieg. W salonie nie mają kolczyków więc musiałyśmy udać się wcześniej do jubilera, żeby Magda mogła sobie wybrać kolczyki, które najbardziej jej się podobają. Madzia zdecydowała się na złote kolczyki, które będą jej idealnie pasować. Kolczyki są malutkie i przylegają do ucha. Na pewno się nie zahaczy kiedy będzie się ubierać lub zdejmować koszulki. Ilona jej przyjaciółka bardzo dokładnie opowiedziała jej jak wygląda zabieg przekłuwania uszu więc córka zdawała sobie z tego sprawę. Nie bała się i byłam z niej bardzo dumna. Kiedy byłyśmy już w salonie to pani narysowała jej na płatkach ucha kropki. Po jednej i po drugiej stronie były na takiej samej wysokości. Zakupione przez nas kolczyki włożyła do specjalnego pistoletu, którym ucho było przekuwane. Przekłuwanie uszu poznań nie jest drogim zabiegiem i trwa na prawdę chwilę. Córka nawet nie poczuła żadnego bólu a kolczyk był już w uchu. Drugie ucho zostało przekłute także sprawnie i raz dwa kolczyki były na miejscu. Córka pięknie w nich wyglądała.

Byłam szczęśliwa, że była taka odważna. Ja jak byłam mała pamiętam, ze bardzo panikowałam i mama musiała mnie długo uspokajać. Może wpływ na moje zachowanie miał fakt, że to bardziej mojej mamie zależało na przekłuciu uszu. Dlatego ja sobie obiecałam, ze nie będę do niczego córki zmuszać.