Ciekawe aranżacje lustrzane w domu

Ciekawe aranżacje lustrzane w domu

Kiedy chcemy zmienić coś w naszym domu robimy różne rzeczy. Czasami malujemy na nowo ściany albo nawet meble. Innym razem postanawiamy dodać kilka ładnych dodatków jak wazony, figurki ceramiczne czy świeczki. Nie każdy jednak lubi rozkładać zbierające na sobie kurz rzeczy. Dlatego ciekawą alternatywą są lustra, które możemy w prosty sposób zaaranżować.

Fascynujące pomysły na lustrzane kompozycje

lustro wiszące na paskuZmiany w domu są bardzo dobre, ponieważ pozwalają nam na delikatną zmianę otoczenia. Jest to bardzo zdrowe dla ludzkiej psychiki. Niestety, nie każdy z nas chce od razu umieszczać masę dodatków, które potrafią zbierać kurz. Dlatego są inne rozwiązania, o których wielu z nas wcale nie myśli, a coraz częściej widuje się je nawet w katalogach meblarskich. Jest to przede wszystkim lustro wiszące na pasku, a nawet kilka sztuk. Można je aranżować w pokoju sypialnianym, salonie, jak również klasycznie w łazience. Jeśli mamy całą przestrzeń ściany to dobrym pomysłem jest dobranie różnej wielkości luster i umieszczenie ich na równej linii albo niesymetrycznie. Paski takich luster bardzo często są wykonane ze skóry ekologicznej albo barwionych materiałów, które możemy dopasować pod kolory dominujące w naszym pomieszczeniu. Ciekawe są też kompozycje zwierciadeł z roślinami oraz obrazami. Całość będzie wyglądać na pełniejszą i lepiej oświetloną dzięki lustrom. Warto zainteresować się takimi zdobnikami.

Bardzo niedocenioną metodą aranżacji i dekoracji w domu jest wybieranie luster zamiast innych dodatków. Można dzięki nim optycznie powiększyć przestrzeń, rozjaśnić ją, a także ciekawie ozdobić. Warto wybierać różnej wielkości lustra, a także takie stojące, które możemy położyć na komodzie. To doskonały sposób na niespotykane zmiany w naszym domu.