Ceny folii do nadruków

Ceny folii do nadruków

Do znakowania odzieży i różnych materiałów reklamowych takich jak koszulki, parasole, kalendarze, długopisy, czy reklamówki, stosuje się specjalne folie transportowe, które pod wpływem działania wysokich temperatur, przytwierdzają się do powierzchni. Jest to tani i powszechny sposób.

Gdzie kupić folię flex w najniższej cenie?

folia flex cenaDzisiejsza kserografia umożliwia nam nanoszenie nadruków na przeróżne tkaniny w dwóch wariantach. Jeden pozwala uzyskać głębokie i błyszczące, jednobarwne wzory, a drugi kolorowe grafiki o nierównej, zamszowej powierzchni. Folia flex cena jej nie jest wysoka, bo zaledwie za dwa, trzy złote dostaniemy jeden arkusz o wymiarze trzydzieści na czterdzieści centymetrów. Daje ona możliwość uzyskania gładkiej, jednokolorowej powierzchni nadruku w wielu dostępnych odcieniach. Jej istotną cechą jest to, że pozwala doskonale odzwierciedlić barwy stworzone na szkicu grafiki w programie komputerowym, przez co nadruk jest lustrzanym odbiciem projektu. Folię flex możemy kupić niemalże w każdym sklepie papierniczym, albo punkcie dla grafików. Jeżeli chcemy dokonać dużego, hurtowego zakupu, to lepiej poszukać hurtowni papieru, która zaproponuje nam znacznie niższą cenę za arkusz, albo za metr, ponieważ można ją także kupić na dużych rolkach. Zanim przykleimy wzór z folii do tkaniny, należy go dokładnie wyciąć na ploterze, ponieważ każda nierówność będzie widoczna w elekcie końcowym. W sklepach można dostać także folię flex z przyklejonym brokatem, albo z odblaskowym, czy fluorescencyjnym efektem.

Nadruk na koszulce przy użyciu transportowej folii jest trwały i odporny na kruszenie czy odklejanie nawet po wielu praniach. Jest ona powszechnie stosowana ze względu na łatwą aplikację i relatywnie niski koszt. Gotowe wzory na folii można dostać w wielu pasmanteriach.